OPAL Siding Contractors

Projekt strony internetowej i kompleksowa kampania marketingowa

Firma Opal Enterprises funkcjonuja na rynku Chicagoland od wielu lat. W związku z dużym zasięgiem działalności, potrzebowała specjalistów do zarządzania marketingiem na wybranym obszarze. Działania rozpoczęliśmy od dokładnej analizy przydzielonego nam terytorium. Bardzo mocno skupiliśmy się na strategii promocji lokalnej – od rozpoznania otoczenia, przez wybór najlepszych lokalizacji, po zaplanowanie systematycznych działań na kilka kolejnych miesięcy.

Następnie stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową, by zaprezentować użytkownikom wszelkie atuty firmy Opal. Przedsiębiorstwo przez lata zdobyło wiele pozytywnych opinii i cieszy się zaufaniem wśród klientów, dlatego zależało nam na wyróżnieniu tego faktu na stronie. Na stronie zostały umieszczone zdobyte odznaki jakości, video testimonials oraz pisemne recenzje. Wpływa to pozytywnie na postrzeganie marki naszego klienta i buduje świadomość wśród użytkowników. Zadbaliśmy także o wygląd strony na urządzeniach mobilnych, gdyż – jak wskazują narzędzia analityczne – jest to główne źródło ruchu na stronie. Strona jest przyjazna dla użytkowników i daje możliwość szybkiego kontaktu z firmą.

Mając atrakcyjną i zoptymalizowaną stronę, przystąpiliśmy do działań z zakresu pozycjonowania, by witryna szybko zaczęła pojawiać się na pierwszej stronie wyszukiwarki. Dodatkowo uruchomiliśmy kampanię reklamową w Google, by jeszcze bardziej umocnić pozycję firmy w wyszukiwarce.

Co zrobiliśmy

Promocja Lokalna

Strona internetowa

Pozycjonowanie strony

Kampania reklamowa

Call US!
Call US!