STANLEY GARAGE BUILDERS

Budowa strony internetowej oraz pozycjonowanie strony internetowej
Promocja lokalna i obsługa kampanii AdWords

Stanley Garage Builders funkcjonują na rynku Chicagoland od ponad 30 lat. Zasięg ich działalności jest bardzo duży i nie ogranicza się jedynie do usług związanych z budową garaży, a co za tym idzie, Stanley Garage Builders potrzebowali doświadczonych specjalistów od zarządzania marketingiem na obszarze całego Chicago i okolicznych miejscowości. Nasze działania rozpoczęliśmy od ustalenia działań promocji lokalnej – obszernego researchu wszystkich terytoriów podlegających Chicago, wyboru najlepszych lokalizacji oraz zaplanowania strategii działań na kolejne miesiące.
Naszym drugim krokiem było stworzenie nowoczesnej, przejrzystej strony internetowej, która stała się internetową wizytówką firmy. Na stronie umieściliśmy m.in. zdobyte przez przedsiębiorstwo odznaki jakości, pisemne recenzje zadowolonych klientów, obszerną galerię zdjęć oraz filmy pokazujące pracę przedsiębiorstwa. W widocznych miejscach umieściliśmy informacje o darmowej wycenie, korzystnych opcjach finansowania i formularz kontaktowy Quick Quote, które zachęcają potencjalnych klientów Stanley do szybkiego skorzystania z oferty firmy. Stworzyliśmy również wygodną, przejrzystą wersję strony dla urządzeń mobilnych.
W trzecim kroku, przystąpiliśmy do działań z zakresu pozycjonowania strony i kampanii reklamowej w Google. W rezultacie, witryna szybko pojawiła się na pierwszej stronie wyszukiwarki, a kampania AdWords pomogła te pozycje umocnić.

Co zrobiliśmy

Tworzenie strony www

Pozycjonowanie strony www

Promocja na mapach

Kampania Reklamowa

Wyniki

Zobacz wyniki naszej promocji!

screen mapki

Tags:
Call US!
Call US!