Trinon Collegium Practicum

Projekt strony internetowej i kompleksowa kampania marketingowa

Trinon Collegium Practicum świadczy usługi edukacyjne w zakresie implantologii dentystycznej. Jest to branża, której odbiorcy stanowią wąski segment – są to specjaliści w dziedzinie stomatologii. Naszą współpracę rozpoczęliśmy od dokładnej analizy otoczenia biznesowego – zbadaliśmy konkurencję oraz odbiorców, aby jak najlepiej poznać ich zachowanie, motywy i oczekiwania. Pozwoliło to ukierunkować nasze dalsze działania.

Stworzyliśmy profesjonalną stronę internetową, która w pełni odpowiada na zapytania użytkowników – zaprezentowano na niej wiele informacji, które potrzebne są do podjęcia decyzji o kursie – dbając jednak o przejrzystość witryny. Głównym celem strony jest pozyskiwanie leadów – w związku z tym zastosowaliśmy promocyjne bannery i pop upy, które zachęcają do użytkowników do kontaktu. Zastosowany został także formularz zapisu na kurs, by ułatwić drogę zapisu użytkownikom oraz zarządzanie rezerwacjami po stronie administracyjnej. Wykorzystane rozwiązania są oczywiście dostosowane do obecnych standardów technologicznych, więc strona wyświetla się prawidłowo na każdym urządzeniu.

Nasza praca nie zakończyła się jednak na stworzeniu strony www, jesteśmy także odpowiedzialni za wdrażanie strategii SEO, promocję lokalną oraz prowadzenie kampanii reklamowej w Google. Bieżąca optymalizacja kampanii oraz rozwijanie strony internetowej, przynosi z tygodnia na tydzień coraz lepsze efekty.

Co zrobiliśmy

Projekt strony internetowej

Pozycjonowanie strony

Kampania Google Ads

Promocja Lokalna

Call US!
Call US!