Strony Internetowe Chicago

Tworzymy profesjonalne, w pełni responsywne strony internetowe

Strony123 to największa polska firma tworząca strony internetowe w Chicago, IL. Strony które robimy mają przede wszystkim satysfakcjonować naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań by utrzymać z Państwem jak najlepszy kontakt. W tworzeniu stron internetowych na rynku Chicagowskim mamy 10 lat doświadczenia, co pozwala nam na budowanie zaawansowanych witryn zgodnych z najnowszymi trendami. Ponadto współpracując z nami możesz liczyć na profesjonalne podejście  i fachową obsługę.

Mamy doświadczenie w promocji zarówno małych i średnich firm z Chicago, jak również wielkich firm działających na arenie międzynarodowej. Budowa stron w Chicago to nasza pasja, której inne firmy zajmujące się tworzeniem stron internetowych w Chicago mogą nam pozazdrościć!

Co charakteryzuje nasze strony internetowe:

 • Responsywne strony internetowe – strony naszego autorstwa są w pełni responsywne, czyli działają na telefonach. W dzisiejszych czasach ponad 50% ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych takich jak tablety czy telefony, dlatego warto o to zadbać. Decydując się na tworzenie strony internetowej u nas masz gwarancję, że będzie ona w 100% responsywna.
 • Profesjonalny design – mamy ogromny bagaż doświadczeń w tworzeniu stron internetowych w Chicago i nie tylko. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, a nasi developerzy doskonale znają wymogi rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie budować strony internetowe o ciekawym, zachęcającym do skorzystania z usług naszych klientów designem.
 • Szeroki wybór template – proponujemy ogromny wybór wzorów stron internetowych. Przed przystąpieniem do produkcji strony, najpierw wysyłamy kilka najciekawszych wzorów i pomagamy przy wyborze najlepszego rozwiązania. Ponadto na specjalne zamówienie tworzymy również w pełni customowe strony internetowe.
 • Systemy na stronach – podczas tworzenia strony internetowej jesteśmy w stanie dodać na niej różne systemy na rządanie klienta. Najczęściej wybierane z nich to system do płacenia przez stronę i system zarządzania pracownikami.

Zobacz najnowsze zrealizowane przez nas projekty stron internetowych:

Więcej stron internetowych naszego autorstwa znajdziesz w zakładce Portfolio.

Proces tworzenia stron internetowych

Nasze strony internetowe – Twoja satysfakcja!
 • Wstępna rozmowa

  Proces tworzenia strony zaczynamy od rozmowy z klientem. Poznajemy wasze oczekiwania co do wyglądu strony oraz elementów jakie powinny się na niej znajdować.

 • Wybór template

  Następnie, po wstępnej rozmowie telefonicznej wyszukujemy kilka template i wysyłamy do klienta, aby wybrać najbardziej odpowiedni. Kiedy mamy już wybrany schemat strony, możemy przystępować do działania.

 • Tworzenie strony internetowej

  W tej części nasi developerzy biorą się do pracy. Tworzenie strony internetowej u nas przeważnie trwa od 2 tygodni do miesiąca. Jest to czas niezbędny, aby wykonać porządną robotę.

 • Ostatnie poprawki i oddanie strony

  Strony które robimy mają w pełni satysfakcjonować naszych klientów. Dlatego też przed zakończeniem projektu kontaktujemy się, by ustalić czy finalna wersja spełnia oczekiwania klienta. W razie czego możemy wdrożyć jeszcze poprawki.

Cennik Stron Internetowych

Ceny naszych stron internetowych wahają się w zależności od stopnia skomplikowania, ilości podstron oraz wykorzystywanej technologii. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też cena każdej ze stron jest różna.

Szybki Kontakt

Call US!