Strony Internetowe Chicago

Tworzymy profesjonalne, w pełni responsywne strony internetowe

Strony123 to największa polska firma tworząca strony internetowe w Chicago, IL. Strony które robimy mają przede wszystkim satysfakcjonować naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań by utrzymać z Państwem jak najlepszy kontakt. W tworzeniu stron internetowych na rynku Chicagowskim mamy 10 lat doświadczenia, co pozwala nam na budowanie zaawansowanych witryn zgodnych z najnowszymi trendami. Ponadto współpracując z nami możesz liczyć na profesjonalne podejście  i fachową obsługę.

Mamy doświadczenie w promocji zarówno małych i średnich firm z Chicago, jak również wielkich firm działających na arenie międzynarodowej. Budowa stron w Chicago to nasza pasja, której inne firmy zajmujące się tworzeniem stron internetowych w Chicago mogą nam pozazdrościć!

Co charakteryzuje nasze strony internetowe:

 • Responsywne strony internetowe – strony naszego autorstwa są w pełni responsywne, czyli działają na telefonach. W dzisiejszych czasach ponad 50% ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych takich jak tablety czy telefony, dlatego warto o to zadbać. Decydując się na tworzenie strony internetowej u nas masz gwarancję, że będzie ona w 100% responsywna.
 • Profesjonalny design – mamy ogromny bagaż doświadczeń w tworzeniu stron internetowych w Chicago i nie tylko. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, a nasi developerzy doskonale znają wymogi rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie budować strony internetowe o ciekawym, zachęcającym do skorzystania z usług naszych klientów designem.
 • Szeroki wybór template – proponujemy ogromny wybór wzorów stron internetowych. Przed przystąpieniem do produkcji strony, najpierw wysyłamy kilka najciekawszych wzorów i pomagamy przy wyborze najlepszego rozwiązania. Ponadto na specjalne zamówienie tworzymy również w pełni customowe strony internetowe.
 • Systemy na stronach – podczas tworzenia strony internetowej jesteśmy w stanie dodać na niej różne systemy na rządanie klienta. Najczęściej wybierane z nich to system do płacenia przez stronę i system zarządzania pracownikami.

Zobacz najnowsze zrealizowane przez nas projekty stron internetowych:

Więcej stron internetowych naszego autorstwa znajdziesz w zakładce Portfolio.

Proces tworzenia stron internetowych

Nasze strony internetowe – Twoja satysfakcja!
 • Wstępna rozmowa

  Proces tworzenia strony zaczynamy od rozmowy z klientem. Poznajemy wasze oczekiwania co do wyglądu strony oraz elementów jakie powinny się na niej znajdować.

 • Wybór template

  Następnie, po wstępnej rozmowie telefonicznej wyszukujemy kilka template i wysyłamy do klienta, aby wybrać najbardziej odpowiedni. Kiedy mamy już wybrany schemat strony, możemy przystępować do działania.

 • Tworzenie strony internetowej

  W tej części nasi developerzy biorą się do pracy. Tworzenie strony internetowej u nas przeważnie trwa od 2 tygodni do miesiąca. Jest to czas niezbędny, aby wykonać porządną robotę.

 • Ostatnie poprawki i oddanie strony

  Strony które robimy mają w pełni satysfakcjonować naszych klientów. Dlatego też przed zakończeniem projektu kontaktujemy się, by ustalić czy finalna wersja spełnia oczekiwania klienta. W razie czego możemy wdrożyć jeszcze poprawki.

Cennik Stron Internetowych

Ceny naszych stron internetowych wahają się w zależności od stopnia skomplikowania, ilości podstron oraz wykorzystywanej technologii. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też cena każdej ze stron jest różna.

Strona Basic

Opcja ta obejmuje podstawowa strone, ktora zwykle sklada sie ze strony glownej oraz zakladki do kontaktu. Strona tytulowa w tym przedziale cenowym zlozona jest z trzech glownych sekcji, takich jak „O nas”, „Uslugi”, „Referencje”, „Zespol”, etc. Jest to dobry wybor dla poczatkujacych w biznesie, pozwalajacy zaprezentować firme i przekazac klientom najwazniejsze informacje, jednak nie pozwala on na wykorzystanie ogromnego potencjalu biznesowego, ktory maja bardziej zlozone witryny.

Przyklady stron w takim pakiecie:

Strona Standard

Opcja standardowa to najczestszy wybor wsrod naszych klientow. Strona ma wyrazniejszy styl i jest bardziej szczegolowa w porownaniu z pakietem podstawowym. W dodatku, strona rozszerzona jest o wiecej sekcji, więcej opcji w menu oraz wiecej podstron. Projektanci dokladaja wszelkich staran, aby wywrzec efekt „wow” na odwiedzajacym kliencie. Wizualnie, witryna tworzona jest by cieszyc oko, byc latwa w nawigacji i przedstawiac informacje w przystepny sposob dla Twojego klienta.

Przyklady stron w takim pakiecie:

Strona Professional

Jest to wybor dla naszych najbardziej wymagajacych klientow. Tworzymy profesjonalna strone o bardziej zlozonej strukturze i wiekszych mozliwosciach, ale nadal latwa w nawigacji. Pierwszorzedny design, rozszerzona funkcjonalnosc i profesjonalny content sprawiaja, ze jest to najlepszy wybor dla firm, ktore maja wiele do zaoferowania i chca wyroznic sie z tlumu. Witryny w tej opcji cenowej sa dla nas najwyzszym priorytetem. Upewniamy sie, ze kazdy element strony jest projektowany z najwyzsza dokladnoscia i kilkukrotnie zmieniany, jesli zajdzie taka potrzeba. Ze wzgledu na potencjal jaki oferuje strona w tym pakiecie, Twoi klienci beda przekonani, ze maja do czynienia z profesjonalista.

Przyklady stron w takim pakiecie:

Call US!
Call US!