Obsługa Kampani Pay-Per-Click - Adwords - Chicago

Profesjonalna Obsługa – Sprawdzone Strategie Optymalizacji Kampanii
strony123 ppc management

Prowadzimy dziesiątki kampanii typu Pay-Per-Click. Od najpopularniejszych kampani AdWords w wyszukiwarce Google, po kampanie display (banerowe), oraz kampanie remarketingowe. W skład oferowanego przez nas serwisu wchodzą:

  1. Założenie konta AdWords
  2. Analiza i wybór najbardziej profitowych słów kluczowych
  3. Ustawienie kampanii, przygotowanie reklam
  4. Określenie konkretnych celów na stronie (konwersji)
  5. Optymalizacja kampanii pod kątem zwiększania konwersji

Kampanie Adwords

Kampanie Adwords to najbardziej popularny rodzaj kampanii PPC (pay per click). Dla naszych klientów obsługujemy całościowo ten rodzaj kampanii. Co przez to rozumiemy? Zaczynamy od założenia konta oraz określenia budżetu kampanii. Następnie analizujemy frazy, w celu znalezieniu najbardziej opłacalnych i badamy konkurencję. Kiedy już odpalimy kampanię Adwords, cały czas monitorujemy jej wyniki i optymalizujemy ją w celu zwiększenia efektywności. Jesteśmy nastawieni na wyniki czyli zmaksymalizowanie ilości wejść na stronę przy jednoczesnym ustawieniu odpowiedniej ceny za jednego clicka.

adwords-service

Kampanie Banerowe

display-marketing

Kampanie banerowe (display marketing) to rodzaj obrazkowych kampanii szczególnie polecany dla większych firm oraz sklepów internetowych. Takie ogłoszenie składa się z obrazka oraz tekstu, najczęściej zachęcającego do sprawdzenia produktu czy usługi. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii banerowych. Nasi graficy i copywriterzy doskonale wiedzą jakie banery sprzedają najlepiej!

Kampanie Remarketing

W skład naszej oferty wchodzi również prowadzenie kampanii remarketingowej. Polega to na wyświetlaniu reklam osobom, które już odwiedziły daną stronę internetową. Co lepsze, można ustawić je tak, żeby pokazywały się osobom, które prawie dokonały zakupu, lecz rozmyśliły się mając produkty w koszyku. Taki rodzaj kampanii promocyjnej jest doskonały dla sklepów internetowych, ale nie tylko. Bardzo dobrze sprawdza się również w przypadku kiedy zależy nam na każdym kliencie odwiedzającym naszą stronę.

remarketing-service
Call US!
Call US!