USA

Kampanie Pay-Per-Click

Przeprowadziliśmy dziesiątki kampanii Pay-Per-Click dla naszych klientów, od najpopularniejszych takich jak Google AdWords po reklamy banerowe i remarketingowe.

Kampanie tworzone przez nas zawierają:
  • Zakładanie konta AdWords
  • Analizę słów kluczowych
  • Przygotowanie kampanii reklamowej
  • Optymalizację kampanii
content-image
content-image

Kampanie AdWords

Google AdWords to najpopularniejsza kampania Pay-Per-Click. Zapewniamy jej pełną obsługę, co oznacza – konfigurację konta oraz optymalizację kosztów. Następnie analizujemy frazy, aby znaleźć te najbardziej dochodowe, a gdy kampania zostanie już uruchomiona, na bieżąco monitorujemy wyniki i optymalizujemy ją, aby nie przekroczyć założonego budżetu. Priorytetem w tej kampanii są wyniki, czyli liczba wejść na stronę przy odpowiedniej cenie za każde kliknięcie.

Kampanie Banerowe

Kampania banerowa (display marketing) to wizerunkowa kampania marketingowa, stworzona dla większych firm i sklepów internetowych. Reklama tego rodzaju składa się z tekstu i obrazu, zachęcających użytkownika do kliknięcia. Mając wieloletnie doświadczenie, wiemy które banery sprawdzą się najlepiej!

content-image
content-image

Kampanie Remarketingowe

W naszej ofercie znajdują się również kampanie remarketingowe. Kampania taka wyświetla reklamy osobom, które już odwiedziły daną witrynę lub co więcej, prawie dokonały zakupu pozostawiając produkty w koszyku. Kampania tego typu doskonale sprawdza się w sklepach internetowych oraz biznesie, któremu zależy na tym aby wiedzieć, co odwiedzający stronę myślą i jakie mają odczucia na temat firmy.