USA

Online Reputation Management

Analiza słów kluczowych

Nasi eksperci przeprowadzają dogłębną analizę słów kluczowych. Umożliwi nam to określenie odpowiednich haseł pasujących do Twojej firmy i usług. Przeprowadzenie takiej analizy jest niezwykle ważne, ponieważ oprócz wyświetlania wyników niepowiązanych z Twoją kampanią, może się okazać, że Twoja marka sama w sobie jest częścią dłuższej, nieodpowiedniej dla marketingu frazy.

content-image
content-image

Tworzenie nowych, w pełni zoptymalizowanych stron

Po zakończeniu analizy słów kluczowych przedstawiamy Ci dalsze zalecenia, które obejmują wzmocnienie strategii, np. poprzez utworzenie dodatkowej strony skupiającej się na marce. Strona główna powinna być zawsze stroną rozpoznawczą marki, druga zaś może być stroną „O Nas” i zostanie ona zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania haseł związanych z marką i usługami..

Autorytatywny link building

Link building to jeden z najlepszych sposobów wpływających na Twój ranking. Jednak on sam nie wystarczy. Strona internetowa może zostać ukarana na wiele sposobów za inicjowanie linków zwrotnych, które mogą zostać uznane za spam. Próba tworzenia linków za pomocą nieodpowiednich metod może bardziej zaszkodzić witrynie niż jej pomóc.

Jako rozwiązanie, nasza kampania SEO obejmuje techniki docierania do odbiorców i budowania linków typu white hat, dzięki którym obie strony firm znajdują się na górze wyników wyszukiwania. Zapewniamy to, stosując się do wskazówek Google i zapobiegając potencjalnym karom.

content-image
content-image

Wizytówka „Google My Business”

Wykorzystaj nowoczesny format Google SERP, optymalizując wizytówkę „Google My Business”. Nasz zespół zapewni Ci wpis firmy w Google i potrzebną optymalizację, jednocześnie zwiększając widoczność lokalną.

Nasi specjaliści wiedzą jak ważne są wysokie wyniki wyszukiwania. Wiele lat pracujemy nad strategią SEO, dzięki czemu możemy opracować kompleksowy plan działania, który pomoże naszym klientom sprostać wyzwaniom biznesowym, jakie stoją na drodze do sukcesu.