Nasz zespół

Firma STRONY123 to lider w tworzeniu i promocji stron internetowych, jak również zarządzania wizerunkiem firm z Chicago w internecie. Zaawansowane techniki digital marketingu przekładamy na wymierne korzyści dla naszych klientów. Zespół STRONY123 składa się z doświadczonych speców od marketingu, programowania i projektowania wrażeń konsumentów. Poznaj nas bliżej!
Kacper

Kacper
DIRECTOR [email protected]
(773) 279-5975
Sumienny i odpowiedzialny, a ponadto obdarzony niesamowitym talentem menadżerskim. Kacper odpowiada za tworzenie strategii oraz zarządzanie kampaniami naszych klientów.

Paulina

Paulina
LOCAL PROMOTION MANAGER [email protected]
(773) 279-5902
Paulina jest specem od promocji lokalnej. Całymi dniami rozgryza algorytmy Google, by nasze promocje były jak najbardziej efektywne. W jej gestii leży również zarządzanie wizerunkiem firm w sieci.

Angelica

Angelica
Human Resources / Accounting[email protected]
(773) 683-2313
Nasza księgowa, Angie, nie ma sobie równych. Zajmuje się sprawami finansowymi firmy i dba, by wszystkie operacje były zrealizowane na czas. Poza tym przeprowadza selekcje kandydatów na pracowników.

Adrian

Adrian
Marketing Specialist

Adrian to weteran SEO. Jego nastarsze kampanie maja ponad 5 lat i klienci zostają z nami na stale. Ma niesamowite pomysły, dzięki którym nasze kampanie promocyjne osiągają tak dobre wyniki.

rafal

Rafal
Web Developer

Rafal to genialny programista z ogromnym bagażem doświadczeń. Pracuje w ekspresowym tempie, a znajomości języków programowania można mu tylko pozazdrościć.

Mateusz

Mateusz
Server Admin/Backend Programmer

Dyplomowany programista, administrator sieci, serverow i aplikacji. Magister informatyki. Mateusz tworzy zaawansowane aplikacje, dba o backup, firewalle i servery WWW.

Call US!
Call US!