USA
Kacper
Director [email protected]

Sumienny i odpowiedzialny, a ponadto obdarzony niesamowitym talentem menadżerskim. Kacper odpowiada za udoskonalanie stosowanych przez nas strategii marketingowych oraz za nieustanny rozwój STRONY123.

Jagoda
CAMPAIGN MANAGER [email protected]


Nie ma kampanii, z którą by sobie nie poradziła. Jagoda wdraża niebanalne pomysły i sprawnie zarządza projektami, co skutkuje znakomitymi wynikami.

Ola
CAMPAIGN MANAGER [email protected]

Ola jest świetnie zorganizowana a prowadzone przez nią kampanie promocyjne są zawsze skuteczne. Dostosuje każdą stronę pod najnowsze algorytmy wyszukiwarek.

Natalia
CAMPAIGN MANAGER [email protected]

Pierwszorzędne designy stron i skuteczne ich pozycjonowanie to rzeczy na których Natalia zna się najlepiej. Dzięki jej działaniom promocyjnym nasi klienci są zasypywani telefonami o kolejne wyceny.

Natalia
CAMPAIGN MANAGER [email protected]

Natalia potrafi prowadzić kampanie z każdym budżetem. Mocno trzyma się deadlinów, a jej sumienne działania przy kampaniach przynoszą świetne rezultaty.

Angie
TRAINING OFFICER [email protected]

Do niedawna sama skutecznie prowadziła dziesiątki kampanii marketingowych. Obecnie wdraża najbardziej perspektywicznych specjalistów do roli samodzielnych managerów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Angie jesteśmy w stanie stale powiększać nasz zespół i obsługiwać coraz większą ilość nowych klientów.

Ralph
Web Developer

Ralph zajmuje się tworzeniem stron internetowych od wielu lat. Jego znajomość języków programowania i szybkość, z jaką pracuje, jest niemal nadludzka!

Matt
Server Admin/Backend Programmer

Certyfikowany programista, administrator serwerów, aplikacji i sieci z tytułem magistra informatyki. Matt tworzy zaawansowane aplikacje, utrzymuje kopie zapasowe, zapory sieciowe i serwery WWW.

Adrian
Marketing Specialist

Adrian jest doświadczonym guru SEO marketingu. Ma aktywne kampanie, które prowadzi od ponad pięciu lat. Jego innowacyjne pomysły są głównym czynnikiem, dzięki któremu nasze kampanie odnoszą tak ogromny sukces.

Dawid
Salesman

Dawid zajmuję się pierwszym kontaktem z klientem. Odpowie Ci na każde pytanie, przedstawi ceny oraz zasady współpracy. Zdecydowanie zna się na tym co robi, więc jeśli na niego trafisz - na pewno zostaniesz naszym klientem.