Nasz zespół

Firma STRONY123 to lider w tworzeniu i promocji stron internetowych, jak również zarządzania wizerunkiem firm z Chicago w internecie. Zaawansowane techniki digital marketingu przekładamy na wymierne korzyści dla naszych klientów. Zespół STRONY123 składa się z doświadczonych speców od marketingu, programowania i projektowania wrażeń konsumentów. Poznaj nas bliżej!
InfoSysTrade_085

Adrian Mlodkowski
Marketing Specialist

Adrian to weteran SEO. Jego nastarsze kampanie maja ponad 5 lat i klienci zostają z nami na stale. Ma niesamowite pomysły, dzięki którym nasze kampanie promocyjne osiągają tak dobre wyniki.

kacper

Kacper Orlik
Director

Sumienny i odpowiedzialny, a ponadto obdarzony niesamowitym talentem menadżerskim. Kacper odpowiada za tworzenie strategii oraz zarządzanie kampaniami naszych klientów.

mateusz

Mateusz Koltunowicz
Marketing Specialist

Pasjonat marketingu i content manager. Największa frajdę sprawia mu prowadzenie wymagających kampanii i manipulowanie wynikami wyszukiwania Google.

member5

Jan Koltunowicz
LOCAL PROMOTION

Janek jest specem od promocji lokalnej. Całymi dniami rozgryza algorytmy Google, by nasze promocje były jak najbardziej efektywne. W jego gestii leży również zarządzanie wizerunkiem firm w sieci.

angelica

Angelica Lendzion
Human Resources / Accounting

Nasza księgowa, Angie, nie ma sobie równych. Zajmuje się sprawami finansowymi firmy i dba, by wszystkie operacje były zrealizowane na czas. Poza tym przeprowadza selekcje kandydatów na pracowników.

greg

Greg Hudgens
ACCOUNT MANAGER

Głównym zadaniem Grega jest planowanie strategii rozwoju firm, które się do nas zgłaszają.

rafal

Rafal Cegielski
Web Developer

Rafal to genialny programista z ogromnym bagażem doświadczeń. Pracuje w ekspresowym tempie, a znajomości języków programowania można mu tylko pozazdrościć.

dawid1

Dawid Glab
Web Developer

Dawid to nasz specjalista od trudnych zadań. Ponad 10-letnie doświadczenie w programowaniu czyni z niego fachowca, dla którego nie ma rzeczy niewykonalnych.

mateusz1

Mateusz Jarazny
Server Admin/Backend Programmer

Dyplomowany programista, administrator sieci, serverow i aplikacji. Magister informatyki. Mateusz tworzy zaawansowane aplikacje, dba o backup, firewalle i servery WWW.