USA

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli tworzymy tylko stronę internetową – pobieramy 30% zaliczki. Jeśli chcesz rozpocząć również marketing – pobieramy 30% za stronę oraz płatność za pierwszy miesiąc marketingu z góry.

Jest to możliwe, jednak zdecydowanie tego nie polecamy.

  • Ważne, aby przed projektem witryny przeprowadzić analizę marketingową. Są to słowa kluczowe, lokalizacja i konkurencja.
  • Należy opracować strategię reklamową na podstawie której będziemy mogli przygotowywać stronę.
  • Bez strategii strona będzie robiona „po ciemku” i nie będzie dostosowana do potrzeb potencjalnych klientów.
  • Jeżeli zdecydujesz się na marketing dopiero po stworzeniu strony, będziesz musiał ponieść dodatkową opłatę za przebudowę i dostosowanie jej do opracowanej strategii.
  • Wiele działań możemy zacząć bez strony internetowej: wybór domeny, utworzenie listingów na mapach Google i w innych katalogach biznesowych, budowa infrastruktury, pozyskiwanie linków.

Możesz sprawdzić naszą podstronę „Proces”, gdzie znajdziesz dokładny plan działań jakie są podejmowane, aby promować naszych klientów.

Gwarantujemy więcej potencjalnych klientów po 6 miesiącach współpracy. Zazwyczaj jest to od 3 do 4 miesięcy, jednak dokładne oszacowanie czasu jaki jest potrzebny, aby promocja przyniosła efekty jest bardzo trudne. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej polityki gwarancyjnej możesz odwiedzić podstronę „Gwarancja”.

Akceptujemy karty płatnicze oraz przelewy.

Mamy na koncie ponad 450 zadowolonych klientów. Są to wyniki, które mówią same za siebie. Zadzwoń do nas, opowiedz nam o swojej firmie, a my podeślemy Ci przykłady podobnych firm z którymi obecnie współpracujemy. Samodzielnie będziesz mógł ocenić ich promocję. Będziesz mógł też zadzwonić bezpośrednio do ich właścicieli  i poprosić o referencje. Poszukaj także opinii o naszej firmie w intrenecie.

Nadal masz pytania? Napisz do nas tutaj

Uzyskaj BEZPŁATNE SEO porady i wycenę!

1+2=