USA

Mamy doświadczenie w promocji również
na innych lokalnych kanałach!

Promując Twoją firmę w Google i Yelp, zwiększamy także jej widoczność na innych kanałach lokalnych takich jak:
  • Yahoo
  • Houzz
  • Bing Maps
Naszym celem jest zwiększenie obecności Twojej firmy w Internecie dzięki solidnej reputacji. Wszystko to razem zapewni Ci więcej potencjalnych klientów. Możesz liczyć na naszą wiedzę w zakresie profesjonalnego tworzenia wizerunku w sieci. Dzięki analizom lokalizacji i słów kluczowych możemy przyciągnąć więcej potencjalnych klientów do lokalnych kanałów i zbudować Twoją reputację na podstawie zaufanych ofert.
content-image

Sprawdź więcej informacji o promocji lokalnej!

Houzz to witryna z listą wszystkiego co dotyczy domów, projektowania wnętrz, usług remontowych i kształtowania krajobrazów. Zawarty na stronie katalog firm i społeczność internetowa, pomagają odwiedzającym znaleźć godne zaufania firmy!

Angie’s List to popularny, płatny rynek online z obsługą subskrypcji, katalogiem biznesowym i recenzjami. Zawiera opinie członków lokalnych firm, podzielone na kategorie, takie jak Dom, Usługi, Auto i Zdrowie. Członkowie oceniają firmy pod względem jakości, ceny, szybkości realizacji i punktualności przy użyciu skali ocen od A do F

Bing do wyszukiwarka internetowa należąca do firmy Microsoft. Oferuje ona portal „Bing Places for Business”, gdzie właściciele lokalnych firm mogą dodawać swoje wykazy.

Zaistnienie małych firm w sieci jest łatwiejsze dzięki MerchantCircle. Jest to serwis, który łączy lokalne firmy i klientów za pośrednictwem bezpłatnych narzędzi marketingowych i mediów społecznościowych.

Yahoo! Serwis który zawiera wyszukiwarkę oraz katalog stron internetowych posortowany według hierarchii. Yahoo! Local – to katalog, który jest poświęcony wykazom lokalnych firm.