USA

STRONY INTERNETOWE

Tworzymy niestandardowe, profesjonalne, w pełni responsywne strony internetowe.

Jesteśmy największą agencją zajmującą się projektowaniem stron internetowych w Stanach Zjednoczonych. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dbamy o stały kontakt i staramy się spełniać wszelkie ich oczekiwania.

Doświadczenie zebraliśmy przez lata tworząc witryny internetowe w wielu sektorach biznesowych. Nasze strony są tworzone zgodnie z najnowszymi technologiami i trendami na rynku.

Możemy wypromować Twój biznes za pomocą odpowiedniej kampanii promocyjnej niezależnie od wielkości firmy jaką prowadzisz. Strony internetowe tworzymy z pasją.

content-image
content-image

Charakterystyka naszych stron internetowych:

  • Responsywność - Oferujemy w pełni responsywne strony internetowe, dzięki czemu będą działać niezależnie od używanego urządzenia. Obecnie ponad 50% ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych, takich jak telefony czy tablety, dlatego responsywna witryna jest tak kluczowym elementem dla każdej firmy
  • Profesjonalny design – Nasi eksperci mają duże doświadczenie w projektowaniu stron i są na bieżąco z najnowszymi trendami. Tworzymy witryny o ciekawym wyglądzie, zachęcającym użytkowników do kontaktu z Tobą.
  • Duży wybór szablonów – Możesz wybierać spośród dużej liczby dostępnych szablonów. Przed rozpoczęciem projektu zaproponujemy Ci kilka najciekawszych opcji, pomagając wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Jeżeli potrzebujesz czegoś bardziej spersonalizowanego – możemy stworzyć projekt na Twoje życzenie.
  • Website system – Tworząc Twoją witrynę internetową możemy dodać specjalne systemy. Najczęściej są to systemy płatności i systemy zarządzania pracownikami.

PROCES TWORZENIA STRONY INTERNETOWEJ

Pracujemy na Twój sukces!

1

WSTĘPNY WYWIAD

Proces tworzenia strony zaczynamy od konsultacji. Poznajemy Twoje oczekiwania co do wyglądu strony i wszystkich elementów, które chciałbyś zawrzeć.

2

WYBÓR SZABLONU

Po wstępnym wywiadzie zaproponujemy Ci kilka szablonów projektowych, które najbardziej pasują do Ciebie i zebranych wcześniej informacji. Gdy już wybierzemy odpowiedni szablon – kontynuujemy pracę dalej!

3

TWORZENIE STRONY INTERNETOWEJ

Do gry wkraczają nasi programiści! W zależności od wielkości witryny i liczby potrzebnych podstron, prace nad nią trwają od dwóch tygodni do około miesiąca. Chcemy zbudować jak najlepszą stronę!

4

OSTATNIE ZMIANY

Tworzymy strony internetowe z myślą o tym, aby przynosiły one korzyści naszym klientom. Przed ukończeniem każdego projektu kontaktujemy się z klientami w celu ustalenia, czy wersja ostateczna spełnia wszelkie oczekiwania. Możemy wprowadzić dowolne zmiany i poprawki.