USA

Oto jak możemy pomóc Ci uzyskać widoczność i klientów w

  • Mamy duże doświadczenie w promocji Yelp i możemy sprawić, że Twoja firma zostanie zauważona
  • Możemy założyć nowe konto Yelp lub zoptymalizować już istniejący profil
  • Będziemy na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami i optymalizacjami, aby uzyskać zadowalające wyniki
  • Twoja reputacja na Yelp jest w dobrych rękach!
content-image

Sprawdź korzyści płynące z promocji lokalnej Yelp!

increasing

Zwiększony ruch

Serwis Yelp każdego miesiąca odwiedza około 150 milionów unikalnych użytkowników. To duża potencjalna ekspozycja! Dodanie Twojej firmy do Yelp zapewni Ci dostęp do tych odwiedzających oraz lepszą widoczność. Dzięki pozytywnym recenzjom zauważysz wzrost potencjalnych klientów, ponieważ przyciągają one bezpośrednio do Twojej firmy.

touch

Łatwy w użyciu

Yelp został zaprojektowany tak, aby był intuicyjny w użyciu. Odwiedzający nie muszą się nawet logować, aby rozpocząć wyszukiwanie informacji i recenzji o firmie. Ta łatwość użytkowania zwiększa prawdopodobieństwo, że klient znajdzie Twoje konto podczas szukania firmy w Twojej branży.

certificate

Wiarygodność

W dzisiejszych czasach klienci oczekują, że znajdą to, czego szukają na Yelp. Jeśli więc nie ma Twojej firmy na liście, niektórzy mogą uznać to za czerwone światło i zmniejszy się Twoja wiarygodność. Choć żaden wpis na Yelp nie zapewni, że Twoje usługi są niezawodne to z powodu braku Cię na liście, klient może wybrać konkurenta.

www

Ułatw ludziom znalezienie i skontaktowanie się z firmą

Możesz zamieścić na swoim profilu Yelp dane kontaktowe, ułatwiając tym samym dzwonienie do Ciebie lub wysyłanie e-maili z zapytaniami. Sprawia to, że klienci mają Cię na wyciągnięcie ręki. Układ Yelp jest bardzo prosty i intuicyjny, więc potencjalni klienci znajdą wizytówkę Twojej firmy jednym kliknięciem.